Ankara Koltuk Yıkamacı

Ankara Koltuk Yıkama
Hayatımızın pek çok alanında yer bulunan koltuklarımız herkes için önemli bir eşyadır. Kendisi kadar temizliği de oldukça titiz ve özenli olmak zorundadır. Ankara Koltuk Yıkama olarak sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına haftanın her günü çalışmaktayız.
Koltuklar hayatımız boyunca bizimle beraber olacak eşyadır. Koltuklar, aynı zamanda en çok yıpranan eşyalardandır da. Gün boyu işte,okulda, ev dışında yoruluyor olabiliriz. Bu yorgunluğu herkes evlerine gidip, akşam vakti koltuğunda oturmak veya uzanmak ister. Koltuğunuza her baktığınızda onun temiz olduğuna inanabiliyor musunuz? Dışarıdan öyle gözüküyor olabilir. Fakat üstümüzdeki kıyafetlere yapışan mikroorganizma ve hastalık yapan bakteriler koltuklarımızda uzun süre yaşarlar.  Önlem alınmaz ise, iyi bir temizlik işlemi uygulanmazsa bakteriler bizleri ve sevdiklerimizi özellikle varsa küçük çocuklarınız ve ev hayvanlarımızda alerji, astım, kaşıntı, döküntü, öksürme ve hapşırmaya neden olabilir.
Koltuk temizliği önemli olduğu kadar tecrübe ve dikkat isteyen bir iştir. Birçok firma size bu konuda yardım edebileceğini iletir, ancak işlem sonrasında koltuğunuzun dokusunda veya renginde istenmeyen değişikliklere sebep olabilecek leke çıkarıcı maddeler ile ürününüze zarar verebilirler. Biz Ankara Koltuk Yıkama olarak müşteri memnuniyetini hizmet politikamızda ilk sıralarda tutmaktayız. Biliyoruz ki müşterilerimiz bizden memnun kaldığı zaman biz 1 numara olmak yolunda ilerlemekteyiz. Her zamanda ilerleyeceğiz.
Koltuklar Nasıl Yıkama Sürecinden İşler?
Sayfamızdaki iletişim bilgilerinden numaralarımıza ulaşarak çağrı merkezimizden size uygun zamanda bir randevu talep ediniz. Randevu bilgileriniz yıkama ekibi arkadaşlarımıza iletilir. Talep ettiğiniz zaman aralığında adresinize gelirler. Hijyenik olması açısından evinize girerken tek kullanımlık galoş takarlar. Koltuklarınızda herhangi bir leke varsa tespit edilip, rengini ve dokusunu bozmayacak şekilde leke çıkarıcı işlem uygulanır. Daha sonrasında en kaliteli koltuk şampuanı sünger yardımıyla koltuğunuza uygulanır. Köpürterek güzel bir şekilde yıkanan koltuğunuz en son vakum makinesi dediğimiz süper güçlü çekim gücü ile kirli suyu çeker. Ekip arkadaşlarımızı izleyebilir daha sonrasında değerlendirme yapabilirsiniz.
Biz kendimize güvenen bir firma olarak müşterilerimize en kaliteli ve uygun fiyatlardan yıkama işlemi hizmeti vermekteyiz. Sizlerde sık sık özel sezon kampanyalarını kaçırmamak adına internet sitemizi takip edebilirsiniz. Çağrı merkezimizle iletişime geçip yıkama işlemi hakkında bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz gün istediğiniz saat de bizlere ulaşabilirsiniz. Ankara Koltuk Yıkama çalışanları olarak sizler için en iyisini yapmaktayız. Ankara’nın her ilçesine mahallesine ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz.
 
 
Ankara Koltuk Yıkama Facebook SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Twitter SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK