Ankara Koltuk Yıkama

Ankara Koltuk Yıkama

Ankara koltuk yıkama olarak yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda konu temizlik olduğunda, ülkemiz insanı çok daha titiz davranmakta ve çoğu ev hanımı, evlerinin temizliğini her gün kıyı köşe yapmaktadır. Televizyonların, vitrinlerin, masaların ve buna benzer çoğu şeyin her gün tozunu alıp, tertemiz, pırıl, pırıl bir evde yaşamanın vermiş olduğu huzurla misafir ağırlar ve gövde gösterisi yapar. Evet, yanlış duymadınız. Ülkemizde annelerimizin ve eşlerimizin kendiyle gurur duyduğu alanlardandır temizlik. Çevresinden bu şekilde saygı görür ve parmak ile gösterilir ev temizliği sayesinde. Ancak çoğu ev hanımının yaptığı bir yanlış var ki o da halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye ve yorgan yıkama işlemlerini, steril sandıkları ama aslında hiç de temiz olmayan ortamlarda yapmalarıdır. Örneğin bir halıyı ele alalım; Halıyı ev hanımları, geniş bir balkonları varsa balkonda, geniş düz bir alanları varsa kapılarının önünde, banyolarında ya da teras katı gibi mikrobun, bakterinin, tozun ve de toprağın bol olduğu yerlerde yıkamaktadırlar. Halı yıkama işlemine başlamadan önce elbette ki yıkayacakları ortamı temizleyen ev hanımları, maalesef ne yaparlarsa yapsınlar bu tarz ortamları çok steril bir şekilde temizleyemezler. Bunun sebebi ise yanlış temizlik malzemesi kullanımı, ilaçlanma yapılmayışı ve de kullandıkları temizlik aletlerinin, temelde temiz olmaması ve muhafaza ettikleri yerlerin yanlış olmasıdır. Bu sebeple çok temiz bir biçimde yıkadıklarını sandıkları halılarını evlerine tekrar serdiklerinde, daha fazla mikrop ve bakteriye davetiye çıkartmış, hatta onlara o halıyı yuva yapmış bir biçimde sermiş olur. Ve bu da elbette ki hem kendi sağlığı hem de evine gelen misafirlerin ve o evde yaşayan ev ahalisinin sağlığı adına tehlikeli bir durum oluşturur. İşte tam bu noktada Ankara koltuk yıkama firması olarak 1990 yılından beri siz değerli müşterilerine hizmet veren firmamız, halılarınızı en steril ortamlarda, en yeni cihaz ve alanında en başarılı, en kuvvetli temizlik malzemeleriyle yıkar. Ücretsiz servisleriyle evinize kadar gelip halı yıkama operasyonunuzu bu şekilde başlatırız.

Halı yıkama operasyonlarımızdan detaylı bir şekilde bahsedecek olursak; Halı yıkama işlemlerinizi başlatmanız için, siz değerli müşterilerimizin, sitemizde bulabilecekleri müşteri hizmetleri numaralarımızdan bizlere ulaşmanız gerekmekte ve de yeterli olmaktadır. Sadece tek bir telefonla bütün işlemi başlatabileceğiniz gibi, bize adresinizi ve evinize gelmemizi istediğiniz tarihi vererek bizlerden de randevu almış olursunuz. Sizin belirlediğiniz bir tarihte evinize gelen, alanında uzman personelimiz, sizin isteğiniz doğrultusunda halınızı ya evinizde yıkama operasyonuna tabi tutarlar ya da yine siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, firmamızın kendi temizlik odalarında halı yıkama işleminizi uygularlar. Bu karar sadece size bağlı olup, genelde evde yıkama operasyonları çok daha fazla ilgi görmektedir. Bu sayede halı yıkama işlemlerinizi nasıl yaptığımıza dair fikirleriniz olur ve halınızdan çıkan kirleri gördüğünüzde de ne kadar gerekli bir iş yaptırdığınızı görmüş olursunuz. Evinizde gerçekleştireceğimiz halı yıkama işlemlerinizde, konusunda uzman personelimiz, öncelikle halınızın üzerindeki tozları ve kırıntıları, içinde hapsolmuş diğer birçok zararlı ve koku yapabilen maddeyi, özel temizlik makinelerimizle çeker ve temizlerler. Bu işlem sonrasında alanında rakipsiz olan, kuvvetli, anti bakteriyel halı yıkama şampuanı ile birlikte son teknolojiyle donatılmış olan halı yıkama makinelerimizi kullanarak, halınızın üzerinde kala lekeleri, kirleri, bakteri ve mikropları tamamıyla temizler. Halınızı kurutma işleminden sonra ilaçlama da yapan halı yıkama personelimiz, bu işlemin sonunda siz değerli müşterilerine altı ay boyunca hiç düşünmeden, rahatça ve sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz halılarınızı teslim ederler.

Ankara koltuk yıkama firmamızın tek uzman olduğu alan tabii ki de sadece halı yıkama değil. Koltuk yıkama konusunda da bir numara olan firmamız, siz değerli müşterilerine bu alanda da en kaliteli ve en rakipsiz hizmeti sunmaktadır. Koltuk yıkama operasyonlarında da iki farklı sistem uygularız. Birincisi evinizde koltuk yıkama, ikincisi ise firmamıza özel koltuk yıkama odalarında yıkamadır. Yine tek yapmanız gereken şey bizi arayıp, almak istediğiniz hizmeti ve tarihini belirtip, adresinizi vermenizdir. Gerisi ise sadece Ankara koltuk yıkama firması olarak, bize aittir. Koltuk yıkama operasyonlarında genellikle yapılan bir yanlış vardır. Ya bezle temizlenmeye çalışılır ya da elektrikli süpürge ile üzerindeki tozlar alınır. Ve sonucunda da koltuğun temizlendiği kabul edilir. Maalesef ki durum sadece bu kadarla bitmez. Koltuklarınızın, halı veya diğer ev eşyalarınıza göre çok daha zor dezenfekte edildiğini söylemek isteriz. Çünkü koltuklarınız çok ince detay ve titizlik ister. Koltuğunuzun oturduğunuz kısmı, koltuk araları, koltuğunuzun iç kısmı ve elbette ki diğer köşeleri sandığınızda çok daha fazla tozlanır, kirlenir ve de siz değerli müşterilerimizin sağlığına karşı bir tehdit unsuru oluşturur. İşte bunun önüne geçebilmek için siz değerli müşterilerimizin öneri ve isteklerini de göz önünde bulundurarak, koltuk yıkama işlemlerinizi çok profesyonel bir biçimde yapıyor ve altı ay boyunca bakterisiz, mikropsuz kısacası hastalıksız bir yaşam sunuyoruz.

Tek yapmanız gereken bizi aramanız. Bizi arayın, evinize sağlık getirelim.

Ankara Koltuk Yıkama Facebook SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Twitter SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK